Admin
Członek
Połączone: 19 maja 2019 20:40
Ostatnio widziany: 14 czerwca 2026 17:48
Tematy: 20 / Odpowiedzi: 8
Odpowiedz
RE: Co dzisiaj mamy w Trójce?

Mam nadzieję, że to nie wróci.

2 tygodnie temu
Odpowiedz
RE: Złodzieje tożsamości część 1

Niestety, w Internecie nie znajdziesz. Te odcinki od drugiego do szóstego, które krążą w Internecie to moje nagranie z radia - jeszcze chyba mam gdzie...

2 miesiące temu
Temat
Odpowiedzi: 0
Widoki: 11
Odpowiedz
RE: Katar Lema

Puszczano to w cyklu Codziennie powieść w wydaniu dźwiękowym. Świetne to było, pamiętam jak to leciało w któreś wakacje i nie mogłem wysłuchać wszystk...

5 lat temu
Odpowiedz
RE: Nasi przyjaciele z Frolixa 8

Szkoda, że tak niewiele jest audiobooków przez Niego czytanych. Robi to świetnie.

5 lat temu
Temat
5 lat temu
Odpowiedzi: 0
Widoki: 20
Temat
Odpowiedzi: 1
Widoki: 21
Odpowiedz
RE: Chaos, chaos, chaos...

A dzisiaj w ogóle w ramówce nie ma Powtórki z rozrywki. Ja pierdzielę. Ramówka

6 lat temu
Temat
Odpowiedzi: 1
Widoki: 9
Temat
Odpowiedzi: 0
Widoki: 8
Temat
Odpowiedzi: 0
Widoki: 20
Temat
6 lat temu
Odpowiedzi: 0
Widoki: 14
Temat
6 lat temu
Odpowiedzi: 0
Widoki: 14
Odpowiedz
RE: Nowe Solaris

A teraz czytają Pilcha. I kurde wybierają fragmenty religijne. Drugie radio z ludzką twarzą. W dupę.

6 lat temu
Odpowiedz
RE: Nowe Solaris

20 odcinków aż.

6 lat temu
Strona 1 / 2