mentor
@mentor
Admin
Członek
Połączone: 19 maja 2019 20:40
Ostatnio widziany: 14 czerwca 2026 17:48
Ostatnio widziany: 14 czerwca 2026 17:48
Obserwuj
Tematy: 20
/
Odpowiedzi: 8
Odpowiedz
RE: Co dzisiaj mamy w Trójce?
Mam nadzieję, że to nie wróci.
2 tygodnie temu
Forum
Odpowiedz
RE: Złodzieje tożsamości część 1
Niestety, w Internecie nie znajdziesz. Te odcinki od drugiego do szóstego, które krążą w Internecie to moje nagranie z radia - jeszcze chyba mam gdzie...
2 miesiące temu
Forum
Temat
Odpowiedz
RE: Katar Lema
Puszczano to w cyklu Codziennie powieść w wydaniu dźwiękowym. Świetne to było, pamiętam jak to leciało w któreś wakacje i nie mogłem wysłuchać wszystk...
5 lat temu
Forum
Odpowiedz
RE: Nasi przyjaciele z Frolixa 8
Szkoda, że tak niewiele jest audiobooków przez Niego czytanych. Robi to świetnie.
5 lat temu
Temat
Temat
Odpowiedz
RE: Chaos, chaos, chaos...
A dzisiaj w ogóle w ramówce nie ma Powtórki z rozrywki. Ja pierdzielę. Ramówka
6 lat temu
Forum
Temat
Temat
Temat
Temat
Temat
Odpowiedz
RE: Nowe Solaris
A teraz czytają Pilcha. I kurde wybierają fragmenty religijne. Drugie radio z ludzką twarzą. W dupę.
6 lat temu
Forum
Odpowiedz
RE: Nowe Solaris
20 odcinków aż.
6 lat temu
Forum
Strona 1 / 2
Następna